skulptura,drozyba  medine skulptura,medienos gaminiai medine skulptura,drozyba

Apie mus

Medine galerija - tai parodų ir pardavimų erdvė internete, kur kiekvienas susijęs su medžio menais gali publikuoti bei pardavinėti savo darbus. Įkelkite savo darbų nuotraukas, papasakokite apie save ar susiraskite bendraminčių! www.medinegalerija.lt gali naudotis kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar patirties. Internetinis puslapis sukurtas taip, kad juo būtų paprasta ir efektyvu naudotis, štai kaip tai padaryti:

1. Susikurkite prisijungimo vardą bei slaptažodį, paspaudę pirmame lape esančią nuorodą registruotis (tiesioginė nuoroda).
2. Susikūrę savo internetinę anketą, turite galimybę pateikti rumpą savo dosjė bei įkelkite savo nuotrauką.
3. Pabaigę registracijos procesą, galite pradėti įkelti savo darbų nuotraukas. Galite įkelti ir tų darbų nuotraukas, kurie jau yra parduoti, tačiau www.medinegalerija.lt administracija prie kiekvienos nuotraukos prašo nurodyti šią būtiną informaciją:
- Darbo pavadinimą.
- Nurodyti darbo kategoriją (Skulptūros, Lauko baldai, Smulkieji drožiniai, Kiti).
- Nurodyti darbo kainą (arba parduota/neparduodama/ t.t.).

Tikimės, jog šio puslapio pagalba Jums pavyks efektyviau eksponuoti savo darbus bei susirasti daug naudingų kontaktų!

Sėkmės!

* Intelektinė nuosavybė

Visos intelektinės nuosavybės teisės, susijusios su Portalu, priklauso išimtinai tik Ditus. Šias teises pažeidęs asmuo atsako pagal atitinkamus LR įstatymus.

Griežtai draudžiama Portale paskelbtą administracijos bei pačių vartotojų informaciją ir medžiagą bei lankytojų komentarus platinti kuriuo nors būdu ar kitaip panaudoti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško Portalo sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.medinegalerija.lt kaip šaltinį.

* Kiekvienas Portalo lankytojas, talpindamas komentarą, automatiškai patvirtina, kad jo komentaras nepažeidžią įstatymų reikalavimų bei trečiųjų asmenų teisių.

Už komentarus asmeniškai atsako juos paskelbę Portalo lankytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn įstatymų nustatyta tvarka.

Ditus bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie tokius lankytojus.

Ditus pasilieka teisę pašalinti tuos lankytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, reklamuoja bet kokius asmenis, prekes ar paslaugas, kursto nelegaliems veiksmams, kitaip pažeidžia įstatymus ar nesuderinami su visuotinai priimtinomis etikos ir moralės normomis.
medienos gaminiai

Copyright © "Medinė galerija" 2009m.